Hlavní stránka Závody Výsledky Výsledky veřejného závodu na Kyčerce 18.3.2023
Výsledky veřejného závodu na Kyčerce 18.3.2023 Tisk Email
Napsal uživatel Jindřich Ekart
Pondělí, 20 Březen 2023 08:00

V sobotu 18. března 2023, proběhl na Kyčerce ve Velkých Karlovicích veřejný závod v obřím slalomu, který se konal jako Memoriál Jindry Ekarta, dlouholetého předsedy Ski klubu MEZ Vsetín.
Závody se konaly za krásného slunečného počasí, trať vydržela kvalitní po celý závod.
Do závodu se přihlásilo se celkem 70 závodníků, startovalo 66 závodníků ve všech kategoriích od myšáků až po masters.

Díky skvělé organizaci závodů se nakonec jel závod dvoukolově, vybíral se lepší čas z obou kol.

Výsledky Memoriál Jindry Ekarta - veřejný závod v obřím slalomu na Kyčerce 18.3.2023 ke stažení:

Fotky a videa ze závodů

Pokud máte nějaké fotky ze závodů, můžete je poslat na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , rádi je zde zveřejníme :)

Aktualizováno Pondělí, 20 Březen 2023 09:31

Ski Klub MEZ Vsetín
Mostecká 367
755 01 Vsetín, CZ

Oddíl sjezdového lyžování

Výsledky Kyčerka

Memoriál Jindry Ekarta
Veřejný závod v obřím slalomu

18.3.2023